Yardım
Enteklif nedir?
Enteklif hizmet almak isteyenler ile hizmet vermek isteyenleri ortak platformda buluşturan bir teklif toplama sitesi. Enteklif, kaliteli hizmete ulaşmanızı kolaylaştıır. Eskiden tanıdıklara sorarak, sarı sayfalara bakarak , telefonda dil dökerek bulduğunuz boyacı, fotoğrafçı ya da evden eve nakliyat gibi hizmetlerin en iyi profesyonellerini çok daha kolay bulmanızı sağlıyor. 

Enteklif nasıl çalışıyor?
1.Kısa formumuzu doldurur, ihtiyacınızı bizimle paylaşırsınız
2.Enteklif hizmet talebinizi, uygun olan hizmet verenler ile paylaşır. Tekliflerinizi en fazla 3 günde içinde, çoğunlukla birkaç saat içinde gönderirler.Karar vermeden önce gelen tekliflerin sahiplerinin geçmiş tecrübelerini ve referanslarını mutlaka inceler, sorularınız varsa, teklif sahibine mesaj gönderir ve detaylar üzerinde anlaşırsınız.
3.Beğendiğiniz bir teklif olursa, istediğiniz zaman seçer, iş bitiminde de değerlendirmenizi yaparsınız. 
Bu makale yardımcı oldu mu?

Enteklif’den hangi hizmetleri talep edebilirim?
Hizmet istediğiniz servisi ana sayfamızdaki metin kutusuna yazmaya başladığınızda gelen alternatiflerden en uygununu seçerek talebi tamamlayabilirsiniz.

Enteklif’i kullanmak için kayıt olmalı mıyım?
Hizmet talep formunuzu doldururken sizden e-posta adresinizi paylaşmanızı istiyoruz. Böylelikle, sisteme tekrar girip yaptığınız talep için verilen teklifleri görebilir ve bir hizmet veren seçebilirsiniz!

Tekliflerim ne kadar zamanda gelecek?
Teklifleriniz çoğunlukla birkaç saatte, en geç 1-3 gün içinde gelir.

Ustalar / firmalar sizin çalışanınız mı?
Hayır, sitemizdeki üyeler Enteklif.com'a bağlı çalışanlar değillerdir. Enteklif sizin için ustalardan ücretsiz teklif toplar. Siz profillerini inceler, eski işlerinin yorumlarını okur, onlarla görüşür ve beğendiğiniz teklifi seçersiniz.

Hizmet veren listeniz / firma rehberiniz var mı?
Firma rehberimiz burada. Ama Enteklif bir firma rehberinden çok daha fazlası. İsterseniz, siz zahmet etmeyin. Araştırmayı biz yapalım ve size teklif toplayalım. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı söylemek. Kısa sürede iki - dört teklif alın. Saatler sürecek doğru insanı bulma araştırmasını yapmadan hızlı bir şekilde hizmet verenlere ulaşın.

Enteklif'in teklif rekabeti nasıl çalışır?
Enteklif size birden fazla hizmet verenden teklif toplama fırsatını verir, bu da tek hizmet verene bağlı kalmamanızı sağlar. Bu teklif rekabeti sayesinde daha çok seçenek ve uygun fiyatlar, müşteri yorumları sayesinde en iyi hizmet verenleri seçme şansını elde edersiniz. Üstelik ücretsiz ve risksiz. Siz en iyisi bir deneyin!

Eğer periyodik (tekrar gerektiren) bir hizmete ihtiyacım varsa ne yapmalıyım?
Eğer haftalık ev temizliği ya da özel ders gibi tekrar eden bir hizmete ihtiyacınız varsa, bunu talep formunda yer alan “İhtiyacınızın detayları nelerdir?” başlığı altında belirtebilirsiniz.